Lista artykułów

 1. Ciągłe zmęczenie i senność to oznaka braku witamin i odpowiedniej diety
  • Dieta

  Jeśli odczuwasz ciągłe zmęczenie oraz senność może to oznaczać, że brakuje ci witamin, a także odpowiedniej diety. Przyczyną braku energii może być także zbyt mała ilość snu w nocy oraz ruchu w ciągu dnia. Sprawdź, jakich witamin i składników odżywczych potrzebujesz, by czuć się wypoczętym i pełnym witalności.

 2. Sekrety japońskiej diety
  • Dieta

  Najdłużej żyjącym narodem są Japończycy. Najwięcej stulatków (w przeliczeniu na mieszkańców) żyje właśnie na japońskiej wyspie Okinawa. Jej mieszkańcy bardzo rzadko zapadają na choroby cywilizacyjne tj. choroby układu sercowo-naczyniowego, miażdżycę, nowotwory.

 3. Zdrowy styl życia = odpowiednia dieta + aktywność fizyczna
  • Sport

  Najlepszą profilaktyką chorób układu sercowo-naczyniowego jest zdrowy styl życia. Aktywność fizyczna, zdrowa i zrównoważona dieta oraz ograniczenie używek to czynniki, które nie tylko pozytywnie wpływają na ogólne samopoczucie, ale pozwalają na ograniczenie problemów z układem krążenia teraz i w przyszłości.

 4. Omega 3: Naturalny sprzymierzeniec w walce o zdrowe serce
  • Zdrowie

  Kwasy omega-3 to niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT), do których należą m.in. kwas dokozaheksaenowy (DHA), kwas eikozapentaenowy (EPA) oraz kwas α-linolenowy (ALA).

 5. Zdrowa dieta w walce z chorobami serca
  • Dieta

  Niewłaściwe odżywianie się jest jednym z czynników ryzyka wystąpienia chorób układu sercowo-naczyniowego.

Suplement diety